DIN KØRESKOLE I FARUM

OM EP’s KØRESKOLE

Om EP’s køreskole i Farum er den bedste? Det mener mange af vores kunder igennem de sidste 41 år. Og det er vi stolte af.

Ep’s køreskole har altid haft det motto at glade elever giver flere glade elever, derfor behandler vi vores kunder med respekt og humor og ikke mindst professionalisme.

Når du kommer til os for at erhverve dit kørekort hos os tager vi det som en tilid, og  den takker vi dig for ved at give dig et godt forløb, og en rigtig god service. Det er med til at du bliver en rigtig god trafikant.

Vi håber du vil komme til en gratis introaften (lektion 1) og møde en af vores dygtige medarbejdere. Frank, Jacob, Sten og Thomas er klar til at give dig en god oplevelse med kørekortet. Ep’s køreskole ligger i Farum Hovedgade 80 A lige bag lægehuset, der har vi vores egen lille alpehytte. Det er vigtigt for os der er en god stemning på vores teorihold, mellem lære og elever, det er en af vores forcer.  Der er i de senere år kommet en del nye regler for at tage kørekort, du er velkommen til at tage dine forældre med til introaften, så i sammen kan finde ud af om det er noget for dig.

SKAL Vi OGSÅ FÅ DIG GODT KØRENDE?

Tilmeld dig vores hold her, og kom hurtigt i gang med at få kørekortet!

Send os en besked

Har du spørgsmål eller brug for hjælp så kontakt os her og vi vil vende tilbage hurtigst muligt

  Kontakt information

  EP’s Køreskole i Farum. 40 års erfaring fornægter sig ikke, så hos os er du garanteret en hurtig og sikker vej til kørekortet.

  Adresse

  Farum Hovedgade 80A, 3520 Farum

  Telefon

  45 81 35 36

  CVR. Nr.

  65639815

   

  Konto Nr.

  7651 0001339962